Lineage2noobs

To forum poświęcone jest dla Początkujacych gry Lineage 2

Ogłoszenie

Największa Toplista Stron Internetowych !!!
>>>> Nowa (extra) top-lista <<<<
Image Hosted by ImageShack.us
www.other.bnx.pl
Zapraszamy do Rejestracji na forum.
Zapraszamy do głosowania w Nowości o forum.

#1 2007-11-25 14:07:38

Szkodnik

Pierwszak

Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 9
Punktów :   

Orki

Orki są rasą ognia. Spośród wszystkich ras mają najlepsze cechy fizyczne. Po zniszczeniu gigantów byli zdolni obalić elfy i uzyskać pozycję dominującą w Aden. Jednakże zostali nieco później pokonani przez sojusz elfów i ludzi i obecnie zamieszkują północne obszary Elmore.

Zdolności specjalne: Orki są wysoce odporne na różnego rodzaju osłabienia, jak na przykład otrucie.

Cechy: Orki dysponują ogromną siłą fizyczną, co daje wysoki poziom HP i MP. Dysponują też szybką regeneracją. Nie mniej jednak nie należą do szybkich i poruszają się, atakują oraz rzucają czary wolno. Są również słabi w łucznictwie i unikach.

Wojownik

„Głupcy, którzy ważycie się stawać mi na drodze. Naprawdę myślicie, że wasze wątłe ciała i nędzne pancerzyki wytrzymają mój atak?”

Bez względu na płeć wszystkie orki w młodości przechodzą trening wojownika. Opierając się na charakterystycznej dla tej rasy wytrzymałości i sile fizycznej wojownicy są specjalnie ćwiczeni we władaniu dwuręcznymi mieczami i obuchami. Rzadziej we władaniu kastetami i rękawicami, co służy poznaniu Tangsu. Zamiast zbroi niektóre orki naszą tatuaże o magicznych właściwościach, które są wycięte w różnych miejscach na ciele.

Statystyki podstawowe

INT 18 STR 40 CON 47 MEN 27 DEX 26 WIT 12

Styl grania:

Orkiem wojownikiem gra się podobnie, jak innymi wojownikami. Ponieważ dysponują dużą siła fizyczną i szybką regeneracją to taka postać jest dobra dla nowicjuszy. Jakkolwiek, z powodu niskiej zręczności (DEX), szybkość ich ataków i poruszania się jest mała. Częstotliwość trafiania i unikania ciosów są również niskie.

Mistyk

„Rozkazuję w imieniu wiecznych płomieni. Stojący na naszej drodze wrogowie zginą marnie.”

Ork mistyk to młody kapłan świątyni mocy ognia. W przeciwieństwie do Mnichów Paagrio, którzy są wybierani spośród wielkich wojowników, aby byli kapłanami i wojownikami zarazem, mistycy są wysyłani do świątyni w bardzo młodym wieku. Uzyskują wykształcenie nie tylko w zakresie nauk boga ognia, ale też poznają charakterystyczny dla swojej kultury system magii. Oczywiście, tak jak wszystkie orki, mistycy przechodzą podstawowy trening wojownika.

Statystyki podstawowe

INT 31 STR 27 CON 31 MEN 42 DEX 24 WIT 15

Styl grania:

Chociaż mistycy liznęli magii, to z powodu ogromnej siły i zdolności ofensywnych angażują się głownie w walkę fizyczną. Ich główna taktyka walki polega na obniżaniu HP przeciwnika używając Icy Flame i dobijaniu go za pomocą Soul Cry. Gdy z kolei poziom HP mistyka jest niski, wtedy absorbują HP przeciwnika używając Blood Feast i w ten sposób regenerują się.

Offline

 
<bgsound src="http://brzozas.wrzuta.pl/audio/h0yAuwWwXe/" loop=true>

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lineage2noobs.pun.pl www.rilko.pl Rusinowo kwatery Obsługa gabinetu dentystycznego