Lineage2noobs

To forum poświęcone jest dla Początkujacych gry Lineage 2

Ogłoszenie

Największa Toplista Stron Internetowych !!!
>>>> Nowa (extra) top-lista <<<<
Image Hosted by ImageShack.us
www.other.bnx.pl
Zapraszamy do Rejestracji na forum.
Zapraszamy do głosowania w Nowości o forum.

#1 2007-11-25 14:02:44

Szkodnik

Pierwszak

Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 9
Punktów :   

Elfy

Rasa elfów czci boginię wody, darząc miłością przyrodę i wody. Elfy są szczupłe i smukłe, mają długie uszy i piękne rysy twarzy. Podczas ery gigantów elfy miał największą władzę pośród służących gigantom stworzeń. Jednak wraz ze zniszczeniem gigantów władza i wpływy elfów również osłabły. Teraz zamieszkują leśną cześć Aden.

Zdolności specjalne: W porównaniu do innych ras elfy mogą na dłużej wstrzymać oddech i mogą bezpiecznie skakać z większych wysokości.

Cechy: Elfy są roztropne i bystre. Są szybkie w zadawaniu ciosów, poruszaniu się i rzucaniu czarów. Są też doskonałe w łucznictwie i sztuce uników. Jednakże siła ich ataków wygląda kiepsko na tle pozostałych ras.

Wojownik

„Ostrze mego miecza będzie szybsze od wiatru, aby przynieść ci dar snu tak spokojnego, jak gdybyś zanurzył się w wodnej toni.”

Elfy wojownicy są tymi, których zadaniem jest ochrona lasów i innych elfów przed różnymi wrogami z zewnątrz, głównie potworami, ludźmi i mrocznymi elfami. Wojownikami są najczęściej młode elfy o dobrej kondycji i jasnym umyśle, którzy czasami wyruszają z puszczy w podróż do odległych miejsc, aby się szkolić. Ich podstawowy ekwipunek stanowi miecz i lekka zbroja.

Statystyki podstawowe

INT 23 STR 36 CON 36 MEN 26 DEX 35 WIT 14

Styl grania:

Styl grania elfickim wojownikiem nie różni się specjalnie od grania innymi wojownikami. Istotnym jest jednak fakt, że większa zręczność elfów skutkuje zwiększeniem szybkości poruszania się i atakowania. Są wybitnymi łucznikami i posiadają wysokie umiejętności w sztuce uników, ale ich ataki są słabsze, niż u pozostałych ras. Mogą też używać magii do leczenia się z ran doznanych w walce.

Mistyk

„Drogie duchy. W imię przyjaźni, jaką zawarliśmy przed wiekami chciałabym pożyczyć od was mocy.”

Podobnie do używających magii ofensywnej i leczącej mistyków ludzi, elfy zazwyczaj ubierają się w szaty i używają różdżek. W celu chronienia przyrody pożyczają moc od duchów i skupiają się na podnoszeniu zdolności magicznych.

Statystyki podstawowe

INT 37 STR 21 CON 25 MEN 40 DEX 24 WIT 23

Styl grania:

Choć są dość podobni do mistyków ludzi, to mistycy elficcy mają zwiększone czarownictwo (WIT), czyli szybciej rzucają czary. Również szybciej się poruszają. Nie mogą używać czarnej magii.

Offline

 
<bgsound src="http://brzozas.wrzuta.pl/audio/h0yAuwWwXe/" loop=true>

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lineage2noobs.pun.pl psycholog Piła wesele proana